Sponsorzy:

 

 

 

Partnerzy medialni:

 

 

 

 

 

Partnerzy:

Sulęcki prawdopodobnie wróci na undercardzie gali WBSS

Wiele wskazuje na to, że jeden z najlepszych obecnie polskich pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe Maciej Sulęcki (25-0, 10 KO) kolejną walkę stoczy na undercardzie gali organizowanej w ramach prestiżowego turnieju World Boxing Super Series, startującego jesienią w dywizjach super średniej i junior ciężkiej. Jak zdradził w rozmowie z ringpolska.pl promotor Andrzej Wasilewski, czynione są starania, by "Striczu" w obecnym sezonie WBSS zaprezentował się dwukrotnie. 

Już w przyszłym roku turniej WBSS ma być rozgrywany w wadze, w której występuje występuje Sulęcki - super półśredniej. Celem opiekunów Polaka jest umieszczenie go w elitarnym gronie ośmiu zawodników rywalizujących o trofeum Muhammada Alego.

- Start World Boxing Super Series to szansa na mistrzowskie pasy i duże pieniądze. Wydaje mi się, że już za pierwszą walkę gaża wynosić będzie 500 tysięcy dolarów. Jest się o co bić. Ważne jednak, by Maciek wygrał wcześniejsze walki - mówi Wasilewski.

Wysoko notowany w światowych rankingach Maciej Sulęcki ostatni raz boksował 24 czerwca na Polsat Boxing Night, łatwo pokonując przed czasem Argentyńczyka Damiana Bonelliego.