Sponsorzy:

 

 

 

Partnerzy medialni:

 

 

 

 

 

Partnerzy:

Klub Kibica Boksu. Wyniki konkursu poznańskiego

Klub Kibica Boksu informuje, że wszyscy członkowie KKB, którzy przesłali skan biletu na majową galę w Poznaniu, otrzymują w prezencie klubową koszulkę polo Sferis KnockOut Promotions. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez Klub Kibica Boksu!

Klub Kibica Boksu to wspólna inicjatywa grup Sferis KnockOut Promotions i Babilon Promotions. Program dedykowany jest dla najwierniejszych fanów pięściarstwa zawodowego, pragnących aktywnie uczestniczyć w bokserskim życiu nad Wisłą. Dla członków KKB przewidziano szereg korzyści i aktywności dostępnych na różnych poziomach, w ramach czterech poziomów - Blue, Silver Partner, Gold Partner i Expert Partner, m.in. rabaty przy zakupie biletów na galę, rabat w sklepie Sferis.pl, rabat przy zakupie odzieży klubowej czy nawet bilety VIP na wszystkie gale w kraju i zagranicą.

Więcej na temat Klubu Kibica Boksu dowiedzieć się można na stronie klubkibicaboksu.pl. Pod tym samym adresem dostępne są formularze rejestracyjne KKB. Polecamy i zapraszamy!

Przystąp do Klubu Kibica Boksu! >>