Sponsorzy:

 

 

 

Partnerzy medialni:

 

 

 

 

 

Partnerzy:

Pięściarze KnockOut Promotions znów zawitali pod Giewont

W poniedziałek w Zakopanem rozpoczął się kolejny letni obóz największej polskiej grupy boksu zawodowego KnockOut Promotions.

Pod Giewontem pod okiem Fiodora Łąpina i Pawła Gassera formę na drugą połowę roku budują najlepsi polscy pięściarze, m.in. ostatni mistrz świata znad Wisły Krzysztof Głowacki, dwukrotny czempion globu Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, mistrz Europy Kamil Szeremeta oraz utalentowany Fiodor Czerkaszyn.

- Zgrupowanie w Zakopanem to już tradycja w naszym teamie - zauważa szef KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski. - Od lat nasi bokserzy ładują tam swoje sportowe akumulatory i wykonują dużą pracę, która owocuje w następnych miesiącach.

- W tym roku nasi zawodnicy po raz pierwszy podczas letniego obozu korzystają z gościnności hotelu Nosalowy Dwór. Znamy ten ekskluzywny obiekt doskonale, bo w zeszłym roku organizowaliśmy w nim naszą galę i niezmiernie cieszymy się, że znów możemy się w nim zatrzymać, tym razem na dłużej - mówi Wasilewski.

- Dla gości Nosalowego Dworu, którzy interesują się boksem, pobyt naszych pięściarzy z pewnością będzie świetną okazją do spotkania z nimi czy zrobienia sobie wspólnego zdjęcia. A jesienią mamy nadzieję zorganizować w Nosalowym Dworze drugi wieczór bokserski. W walce wieczoru prawdopodobnie wystąpi Krzysztof Włodarczyk! - zdradza promotor polskich mistrzów.