Sponsorzy:

 

 

 

Partnerzy medialni:

 

 

 

 

 

Partnerzy:

Ruszyła sprzedaż biletów na galę KnockOut Boxing Night!

Ruszyła sprzedaż biletów na galę KnockOut Boxing Night, która odbędzie się 12 maja w Wałczu. Główną atrakcją tej imprezy będzie powrót na ring byłego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Głowackiego (29-1, 18 KO).

Dla popularnego "Główki", który przez portal statystyczny Boxrec.com uznawany jest za najlepszego polskiego pięściarza bez podziału na kategorie wagowe, będzie to występ szczególny. Głowacki pochodzi z Wałcza i pojedynki przed własną publicznością są dla niego zawsze wyjątkowym przeżyciem.

- Niezmiernie się cieszę z tego powrotu - mówi były mistrz świata WBO kategorii junior ciężkiej. - Tu zaczynałem swoją przygodę z boksem, tutaj też zaliczyłem jedną z ostatnich walk przed pojedynkiem o pas z Marco Huckiem. Mam nadzieję, że majowy występ ponownie przyniesie mi szczęście, bo chcę odzyskać moją mistrzowską koronę!

Oprócz Głowackiego wałeckiej publiczności zaprezentują się między innymi: jeden z największych polskich talentów Paweł Stępień, niepokonany Przemysław Runowski, waleczny Marek Matyja i uważany przez trenera Fiodora Łapina za prawdziwy bokserski talent Fiedor Czerkaszyn. Gala w Wałczu zostanie pokazana na antenach TVP Sport oraz TVP 1.

- To będzie nasza pierwsza gala po podpisaniu kontaktu z Telewizją Publiczną. Mam nadzieję, że TVP dzięki swojej renomie i zasięgowi pomoże nam dotrzeć z najlepszym boksem zawodowym do jeszcze większej rzeszy kibiców. Będzie co oglądać! - zapowiada szef KnockOut Promotions, Andrzej Wasilewski. 

Kup bilety na galę KnockOut Boxing Night w Wałczu >>