Sponsorzy:

 

 

 

Partnerzy medialni:

 

 

 

 

 

Partnerzy:

Oficjalnie - TVP partnerem telewizyjnym Knockout Promotions

Dzisiaj podczas konferencji prasowej w Warszawie oficjalnie podpisano porozumienie pomiędzy Telewizją Polską i Knockout Promotions - największą polską grupą boksu zawodowego. Wieloletnią umowę sygnowano w siedzibie TVP przy ul. Woronicza.

- Cieszę się, że wracam do Telewizji Polskiej, gdzie 20 lat, startując z boksem zawodowym, zaczynaliśmy. To właśnie na antenach TVP Krzysztof Włodarczyk toczył swoje pierwsze ważne walki - powiedział Andrzej Wasilewski, jeden z właścicieli Knockout Promotions.

Gale bokserskie organizowane przez Knockout Promotions będą pokazywane w TVP Sport, ale także na antenach otwartych Telewizji Polskiej. Pierwszą dużą transmisją bokserską TVP w tym roku będzie zaplanowany na 31 marca pojedynek pomiędzy Anthonym Joshuą i Josephem Parkerem.

- Chcemy odbudować polski boks, nie tylko zawodowy, ale także olimpijski. Chcemy, żeby na antenach Telewizji Polskiej boksowali wszyscy najlepsi polscy pięściarze. Boks u nas będzie za darmo, bez dodatkowych opłat, w internecie, aplikacji oraz telewizji - powiedział Marek Szkolnikowski, szef TVP Sport.